Ribbel Schaal op voet First
Artikelnummer: 2025-218 OverzichtSchaal op voet van jesmonite handgemaakt & stijlvol
Voeg karakter toe aan je interieur met deze elegante schaal op voet, met de hand gegoten uit jesmonite. Dankzij de verfijnde ribbelranden, het moderne materiaal en de verhoogde voet is deze schaal een echte eyecatcher – perfect als decoratief stuk op je tafel, kast of aanrecht.
Uniek design in formaat en materiaal
Deze schaal is zorgvuldig ontworpen voor liefhebbers van modern design en ambachtelijke afwerking. Met een doorsnede van 22,5 cm en een hoogte van circa 6,2 cm is het een ideale keuze voor het presenteren van kaarsen, droogbloemen, seizoensdecoratie of als stijlvol opbergaccessoire.
Jesmonite staat bekend om zijn duurzaamheid, stevigheid en esthetiek. De schaal is niet geschikt voor de vaatwasser, maar is gemakkelijk schoon te maken met een vochtige doek.
Productkenmerken
Gemaakt van hoogwaardig jesmonite
Voorzien van elegante ribbelrand
Diameter: 22,5 cm
Hoogte inclusief voet: 6,2 cm
Niet vaatwasserbestendig
Te reinigen met een vochtige doek
Perfect als decoratieve schaal op voet
Combineer met andere woonaccessoires
Maak je interieur compleet en combineer deze schaal met andere stijlvolle items uit onze collectie.
Bekijk ook:
Jesmonite kaarsenhouders – perfect matchend in stijl en materiaal
Decoratieve schalen op voet – in verschillende formaten en kleuren
Woondecoratie van natuurlijke materialen – voor een warme sfeer
Waarom kiezen voor jesmonite?
Jesmonite is een milieuvriendelijk alternatief voor hars of beton, met een luxe en moderne uitstraling. Elk stuk is uniek doordat het met de hand gegoten wordt. Zo haal je altijd iets bijzonders in huis.
Ontdek ook onze complete collectie schalen op voet of bekijk al onze jesmonite woonaccessoires voor een harmonieus interieur.